O nas


Instytut Terapii Witaminowej powstał w odpowiedzi na rosnące zapotrzebowanie dożylnej suplementacji mikro i makroelementów.

Bardzo niewiele osób z może powiedzieć, że przyjmuje odpowiednią ilość składników odżywczych w naturalny sposób czyli dzięki swojej diecie i nie potrzebuje dodatkowej suplementacji. Większość z nas ma ogromne braki składników odżywczych, mikroelementów, witamin, których potrzebujemy, aby zachować dobre zdrowie i samopoczucie. Szybkie tempo życia, pośpiech dnia codziennego i związany z tym stres sprawiają iż nie jesteśmy w stanie zaspokoić wszystkich potrzeb żywieniowych organizmu.

Kuracje z pomocą kroplówek  witaminowych są alternatywą i/lub wsparciem dla tradycyjnych terapii polegających na doustnej suplementacji diety. Dożylna suplementacja jest najbardziej efektywnym sposobem dostarczenia substancji odżywczych do organizmu. W medycynie szpitalnej ten sposób pomocy pacjentom w ciężkich chorobach stosowany jest od lat. Badania kliniczne , przeprowadzane latami,wykazują istotną przewagę wchłanialności składników odżywczych dostarczanych bezpośrednio do krwiobiegu pacjenta w stosunku do suplementów przyjmowanych drogą doustną. Ważną korzyścią przy podawaniu dożylnie witamin i składników odżywczych jest odciążenie układu pokarmowego.

 

Nasz gabinet  to podmiot leczniczy, w którym, w ramach ambulatoryjnych usług medycznych, dożylne kuracje witaminowe dobierane są indywidualnie na podstawie konsultacji lekarskiej. Zapewniamy wysoką jakość stosowanych leków i profesjonalną obsługę. Wszystkie zabiegi wykonywane są przez wykwalifikowaną kadrę medyczną, nad którymi czuwa lekarz.

Dożylna kuracja witaminowa w gabinecie i/lub w domu pacjenta to bezpieczeństwo, wysoka jakość i wygoda podania indywidualnie skomponowanego  wlewu odżywczego. W ofercie posiadamy kuracje skierowane zarówno dla kobiet jak i mężczyzn, osób aktywnych fizycznie, sportowców, seniorów, jak również terapie zaprojektowane z myślą o osobach cierpiących na choroby przewlekłe i cywilizacyjne.

 

 

Kontakt


Masz pytania?
Zadzwoń lub napisz:

+48 604 693 089
+48 600 969 541

biuro@instytut-kroplowkowy.pl

Facebook

instytut kroplówkowy

UL. ŻEGLARSKA 6/7U
11-500 GIŻYCKO